VínoVýhodně.cz

Rychlá a studená, tak se podává odplata v novém Need for Speed Payback.

Need for Speed - Payback
RYCHLOSTÍ PROTI ZLOČINU
V nejnovějším pokračování závodní série máš ty a tví kumpáni jediný úkol – nasednout do silných žihadel a pomstít se nechvalně proslulému kartelu House, kterému se podařilo ovládnout město Fortune Valley. Pro sběratele pak máme i luxusní steelbook!
ŠLÁPNU NA TO!
Xbox One X
X OZNAČUJE LUXUS HRANÍ!
Přichází Xbox One X – o 40% výkonnější, ale zároveň nejmenší konzole z rodiny Xbox. Hraj exkluzivní tituly s prostorovým zvukem, HDR efekty a rozlišení 2160p, nebo si užívej zpětnou kompatibilitu s hrami pro Xbox 360 a nově i původní Xbox. Tohle je fakt ultimátní herní mašina!
TAK TOHLE MUSÍM MÍT!
Xbox One X
Halloween
STRACH? ALE NE Z TĚHLE CEN!
Tahle akce tvůj rozpočet rozhodně nevyděsí! Pořiď si spoustu her, triček a dalšího příslušenství za super ceny. Trika se strašidláckým motivem navíc připravila naše kolegyně Pocket Kaori, takže je nikde jinde určitě neseženeš! Tak co, troufneš si kliknout na odkaz?
DO KRYPTY SLEV
Halloween
Far Cry Primal
Sonic Forces
RETRO HOPSÁNÍ V NOVÉM
Ježek Sonic bude muset zařadit tu nejvyšší rychlost a znovu zachránit svět před zlotřilým Eggmanem. Naštěstí v tom nebude sám a ty také ne, protože pro tebe máme spoustu herních bonusů k předobjednávce!
RYCHLOBOTKY PŘIPRAVENY
The Sims 4
TO BUDE DOMA ŠTĚKOTU
Další rozšíření světa The Sims 4 se zaměřuje na zvířecí kamarády, které můžeš vytvořit, vycvičit a trošku rozmazlit ve své domácnosti. K předobjednávce navíc super podložka pod myš jako dárek!
CHCI CHLUPÁČE ZA KÁMOŠE
GT Sport konzole
Fotball manager
ZÁPASY ROZHODUJÍ TRENÉŘI
I letos můžeš všem ukázat, že utajená trenérská hvězda jsi ty! Přiveď svým vedením k titulu jeden z 2500 nejlepších fotbalových klubů z celého světa a prosaď svou fotbalovou taktiku a vizi.
TO ZMENEŽUJU!
Bitva barev
ČERVENÁ, NEBO MODRÁ?
Pořiď si jednu ze špičkových herních myší a podpoř svého oblíbeného Youtubera! Proti sobě se opět utkají úřadující král Sterakdary za tým modrých a Martin Rota, který se pokusí zaútočit a uzmout Sterakdaryho trůn. Kdo zvítězí v nelítostné bitvě tentokrát?
VOLBA JE JASNÁ!