VínoVýhodně.cz

Nezapomeňte! Už ve čtvrtek začíná For Games.

COD WW II
NA BOJIŠTĚ NEJVĚTŠÍ VÁLKY
Call of Duty se vrací do 2. světové! To samo o sobě je událost roku a ty si tuhle akční hru užiješ s luxusními odznáčky a herními bonusy, které máme jen pro nejrychlejší předobjednávky!
ZAJISTÍM SVĚTU MÍR!
COD vymena
Destiny 2
POZNEJ SVŮJ VESMÍRNÝ OSUD
Destiny 2 konečně přichází i na PC! Připrav se na parádní mulťák v této sci-fi střílečce, v níž si to rozdáš s přáteli i nepřáteli na dalekých planetách. K objednávce navíc parádní steelbook jako dárek!
PŘIDÁM SE K BOJI
GT Sport
Super Mario Oddysey
MARIOVA VYPEČENÁ ODYSEA
Instalatér Mario se už brzy vydá na své největší dobrodružství, v němž proskáče přes rozličná prostředí a s pomocí své čapky se vtělí do pozoruhodných tvorů, které bude moci ovládat. Pro ty nejrychlejší jsme pak připravili unikátní zápisník a klíčenku!
JÁ HO PROSTĚ ŽERU!
FOR GAME 17
wk18
KREV, POT A HERECKÉ VÝKONY
Jeden z nejoblíbenějších sportů ve Státech ožívá ve hře W2K18, která díky vylepšeným animacím, grafice a především širší soupisce zápasníků představuje ultimátní simulátor, určený všem fanouškům drcení kostí a teatrálních vystoupení. Získáš svůj mistrovský pás?
WRESTLING MÁM V KRVI
Blitzkrieg 3
SRDCE STRATÉGA ZAPLESÁ
Když nepřítel obětuje levé křídlo, ty obětuješ – co bude potřeba! Staň se velitelem rozličných vojenských stran největšího světového konfliktu a poraz nejchytřejší umělou inteligenci, jakou jsme zatím ve hrách mohli vidět. U nás v nabídce Deluxe edice se spoustou herních bonusů!
TAKTIKOU PROTI CHAOSU!