VínoVýhodně.cz

Nákup dovolené online šetří váš čas i peníze

Ačkoli do zahájení letní sezony ještě nějaký ten pátek zbývá, stále více lidí již v tento čas přemýšlí nad cílovou destinací pro svou letošní dovolenou. Zarezervovat si dovolenou s předstihem – a to klidně i několika měsíců – má své výhody a to nejen v podobě rozmanité nabídky a velké škály volných termínů, ale především i ceny. Není žádným překvapením, že jsou teď dovolenkové pobyty daleko levnější, nežli po vypuknutí hlavní sezony. Trendem současné doby je nákup dovolené online. Pojďme si společně v dnešním článku říci, na které cestovní kanceláře se můžete obrátit a proč je tak výhodné nakupovat dovolenou právě prostřednictvím internetu.

Výhody online nákupu dovolené

Říkáte si, proč si dovolenou koupit online, když máte pobočku cestovní kanceláře přímo ve vašem městě? Obecně jako u všech ostatních oblastní e-shoppingu představuje největší výhodu online nákupu dovolené především skutečnost, že celý proces vyřídíte z pohodlí vašeho domova – nemusíte tak docházet na pobočku a dovolenou si vyberte ve chvíli, kdy na to budete mít dostatek času. Další výhodou jsou online srovnávače cen, které vám s výběrem té nejlepší a po finanční stránce nejvýhodnější dovolené mohou pomoci – na jednom místě tak získáte přehled nabídek vícero cestovních kanceláří a vaším úkolem bude vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Mezi další výhody lze zařadit:

  • aktuální kurzy měn

  • stav počasí v cílové oblasti

  • zkušenosti a recenze hotelů a penzionů

  • mapy

  • fotografie

Kde pořídit dovolenou online?

Nevíte, na jakou cestovní kancelář se obrátit? Chcete pro sebe jen to nejlepší v podobě výhodných cen, lákavých nabídek a ochotného přístupu? Pak si nechte poradit. Níže naleznete několik nejvyhledávanějších cestovních kanceláří, mezi nimiž jistě najdete tu, která vám zajistí dokonalou dovolenou doslova se vším všudy.

  1. Chcete-li cestovat s českou jistotou, obraťte se na cestovní kancelář Čedok, která na cestovním trhu působí již od roku 1920 a řadí se tak mezi nejstarší české cestovní kanceláře. Zákazníci jsou s touto CK víceméně spokojeni, o čemž svědčí nespočet kladných a příjemně znějících recenzí.

  1. V současnosti největší cestovní kanceláří působící na českém trhu je cestovní kancelář EXIM Tours patřící do Asociace CK České republiky. I na tuto cestovní kancelář si nemohou její klienti stěžovat, řada kladných recenzí je důkazem toho, že své sliby plní na jedničku, ovšem asi jako všude i tady se najde pár mušek.

  1. Letošní sezona bude pro cestovní kancelář Alexandria v pořadí již 25. úspěšnou sezonou a právem patří mezi největší české cestovní kanceláře. Zákazníci, kteří s touto CK vycestovali do světa, na ní pějí jen samé chvály. Samozřejmě se najdou i tací, kteří neměli dovolenou podle jejich představ, ovšem to je otázka názoru.