VínoVýhodně.cz

Dovolená přes internet – na koho se spolehnout?

Možnost pořídit si dovolenou přes internet v současné době využívá stále více lidí a to především pro řadu výhod, které online nákup dovolenkových pobytů či zájezdů nabízí. Možná i vy přemýšlíte, kam se letos vydáte a jste v rozpacích z pestrého sortimentu dovolenkových portálů. Je pravda, že na internetu figuruje několik desítek společností, u kterých si svou vysněnou dovolenou doslova od A po Z můžete sjednat. Jestliže ale nevíte, na koho se obrátit, pak si rozhodně nenechte ujít náš dnešní článek. Vybrali jsme pro vás čtyři nejznámější portály a vyzdvihneme z nich jen to nejlepší!

Invia.cz

Bezesporu jedním z nejznámějších portálů je invia.cz, která vám nabízí velice příznivé ceny, rozmanitou nabídku lákavých zájezdů, osobní a ochotný přístup i možnost pořídit si vámi vybraný zájezd na splátky. O pozitivech této společnosti hovoří i 98% spokojenost zákazníků, kteří se rozhodli svěřit své přání do jejích rukou.

Dovolena.cz

Dalším velice známým a spolehlivým místem, kde si s klidným srdcem můžete pořídit svou dovolenou či zájezd, je portál dovolena.cz. I tady nebudete ochuzeni o pestrý výběr lákavých míst a destinací, jež rozhodně stojí za vidění. Na stránkách si snadno a přehledně nastavíte vámi požadovaná kritéria, na jejichž základě vám dovolena.cz dokáže nabídnout skutečně jen to nejlepší.

Travel.cz

Rozmanité zájezdy, zajímavá místa k lyžování, dovolené v exotických destinacích nebo eurovíkendy – to všechno vám může nabídnout portál travel.cz, kde si i ten nejnáročnější z vás rozhodně dokáže přijít na své. I tady si můžete dle vlastních potřeb nastavit kritéria pro váš pobyt, která budou tím nejlepším vodítkem, s jehož pomocí vám bude moci být nabídnuta dovolená, víkendový pobyt nebo zájezd přesně dle vašeho gusta.

Travelportal.cz

Velké oblíbenosti se těší travelportal.cz, kde si můžete zařídit eurovíkendy, poznávací zájezdy, dovolené s potápěním či lyžařský zájezd v mnoha z lákavých zemí a destinací. Rovněž zde můžete dle vlastních požadavků či finančních možností volit mezi několika způsoby dopravy, což určitě oceníte. Navíc s travelportal.cz máte jistotu cestování s prověřenou cestovní kanceláří.