VínoVýhodně.cz

24 hodínová nabídka na vidaXL !

Super úspora! 24 hodin nabídky!
SUPER ÚSPORNÁ NABÍDKA

Nečekejte déle! vidaXL má nové produkove nabídky s velkou slevou pro vás každý den ! Berte na vědomí, že každá nabídka je k dispozici pouze po dobu 24 hodin .

Pospěš si!

Přejít na obchod
Zahradní jídelní set - 1 stůl + 6 textilene židlí
Zahradní jídelní set – 1 stůl + 6 textilene židlí
Tento jídelní set obsahuje 1 stůl se skleněnou deskou a 6 textilene židlí. Se stylovým designem a trvanlivým ocelovým rámem, náš jídelní nábytek je ideální volbou pro vaše venkovní prostory. Jednoduchá elegance tohoto jídelního setu vám ozvláštní každodenní večeři.

Dodávka obsahuje 1 stůl se skleněnou deskou a 6 vysoce kvalitních textilene židlí.

Truhlářská hoblice se zásuvkou 2 poderáky
Truhlářská hoblice se zásuvkou 2 poderáky
Tato hoblice s tvrdého dřeva je ideální pro truhlářské použití . Vyrobena z vysoce kvalitního tvrdého dřeva , tato hoblice představuje pěkný vzhled a zaručuje dlouhou životnost . Zásuvka umožňuje bezpečné uložení všech druhů užitečných nástrojů a dalšího příslušenství . Větší nástroje mohou být umístěny na spodní polici .
Vyvýšená postel se skluzavkou, rám přírodní dřevo
Vyvýšená postel se skluzavkou, rám přírodní dřevo, motiv zámku, růžová
Tato postel s motivem zámku v růžové barvě je zhotovena z pevné konstrukce a určitě bude středem pozornosti každého děstského pokoje. Je dodávána včetně roštu, skluzavky, žebříku a růžového stanu s motivem zámku. Jistě se pro Vaši dcerku stane zámkem snů a bude se v ní bude cítit jako opravdová princezna.
Krejčovská dámská bílá figurína
Krejčovská dámská bílá figurína
Tato krejčovská dámská figurína je nutností pro studenty módy , módní návrháře , krejčí a prodejce oděvů , aby mohli zobrazovat jejich textilní a oděvní kousky. Tato dámská figurína lze nastavit do výšky od 133 cm do 168 cm. Tato možnost nastavení umožňuje přizpůsobení zobrazení šatů tak , aby vyhovovaly vaší konkrétním potřebám .
Ratanový květináč černý
Ratanový květináč černý
Tento set květináčů (6 kusů) sestává ze 3 obalů se 3 odnímatelnými vnitřními květníky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyratanu, který je odolný vůči vlivům počasí. Květináče mají železný rám a jsou zinkové. Jsou trvanlivé, takže je budete moci používat dlouho. Květníky jsou ve 3 velikostech: velké, střední a malé. S tímto speciálním uspořádáním si na zahradě, balkóně či terase můžete vytvořit krásnou oázu.
LED žárovky 12 ks - 7 W / E27 - teplá bílá
LED žárovky 12 ks – 7 W / E27 – teplá bílá
Tyto E27 LED žárovky s výkonem 7 W poskytují okamžité osvětlení a mohou být použity pro vnitřní i venkovní osvětlení, jak pro rezidenční, tak pro komerční využití. Díky nízkému přenosu tepla a nízké spotřebě energie je tato LED žárovka šetrná k životnímu prostředí, čímž ušetříte na vysokých účtech za elektřinu.
Zásilka obsahuje 12 x 7 W LED žárovek.
Zahradní ocelový oblouk na růže
Zahradní ocelový oblouk na růže
Tento krásný altánek / oblouk na růže , vyrobený z oceli odolné proti povětrnostním vlivům , je stabilní základ pro růže a dalších horolezců . Altán je ve tvaru pavilonu takže nabízí krásné místo k sezení během léta . Tento zahradní oblouk lze snadno nainstalovat .