VínoVýhodně.cz

Prodlužujeme akci: k nové matraci lůžkoviny ZDARMA!

Akce prodloužena!
K matraci lůžkoviny ZDARMA
Pro velký zájem pokračujeme v rozdávání dárků. K zakoupené matraci získáte zdarma nadýchané lůžkoviny v hodnotě až 2.690 Kč.
Akce je platná do 1. března 2015.

Prohlédněte si nabídku matrací »

*Množství lůžkovin získáte dle velikosti zakoupené matrace. K jednolůžkové matraci dostanete polštář a přikrývku, k matraci na manželskou postel obdržíte dva polštáře a velkou přikrývku pro dva.
dárek k matraci
Dormeo
Matrace Memory 2+12 Fresh
Matrace Bamboo
Matrace iMemory Silver
Přistýlka Renew
Matrace Bamboo
Matrace iMemory Silver
Kombinace tvrdšího a měkčího materiálu zaručuje optimální oporu tělu a umožňuje neustálou cirkulaci vzduchu v matraci. Stříbrná vlákna chrání před bakteriemi a pachy.
Ergonomická 5zónová matrace s měkčí a tvrdší stranou. Tvoří ji bambusová vlákna, pěna Ecocell a paměťová pěna. Má kanálky pro odvod horka, které zajistí osvěžující spánek.
3zónové otočné jádro má měkkou a tvrdou stranu, a tak přizpůsobíte tvrdost matrace svým potřebám. Stříbrná vlákna regulují tělesnou teplotu a chrání před mikroby.
Cena od: 5.290 Kč
Měsíčně od: 272 Kč
Klikněte zde »
Cena od: 7.790 Kč
Měsíčně od: 401 Kč
Klikněte zde »
Cena od: 6.790 Kč
Měsíčně od: 350 Kč
Klikněte zde »
Matrace Memory 2+12 Fresh Supreme
Matrace Air Comfort
Matrace Air Select
Matrace Memory 2+12 Fresh Supreme
Matrace Air Comfort
Matrace Air Select
3zónová matrace je přirozeně antibakteriální. Kombinace tvrdšího a měkčího materiálu zaručuje optimální oporu tělu a umožňuje neustálou cirkulaci vzduchu v matraci.
Oboustranná luxusní matrace využívající inovativní technologii Octaspring® má 5cm vrstvu pěnových pružin, které jsou obklopeny pružnou a prodyšnou pěnou Ecocell.
Luxusní oboustranná matrace vyrobena ze dvou různých materiálů: elastického Ecocellu s vrstvou 7,5 cm inovativních pěnových pružin a 2 cm paměťové pěny.
Cena od: 5.890 Kč
Měsíčně od: 303 Kč
Klikněte zde »
Cena od: 8.990 Kč
Měsíčně od: 463 Kč
Klikněte zde »
Cena od: 10.490 Kč
Měsíčně od: 541 Kč
Klikněte zde »

Štítky:
lůžkovinymatrace