VínoVýhodně.cz

Podle čeho vybírat dobře padnoucí pánský parfém

Umění vybrat si ten pravý pánský parfém je základem úspěchu každého muže, který chce podtrhnout svou mužnost a stát se tak v očích žen přitažlivějším. Není žádným překvapením, že právě vůně dokáže upoutat již během několika málo vteřin a o to důležitější je věnovat jejímu výběru dostatek času a pozornosti. Ne každý muž ale ten pravý parfém pozná – většina z nich neví, jakým směrem se ubírat, jaký typ vůně jim nejvíce sedí či jaká značka by se mohla stát jejich „nej“. Od toho je tu dnešní článek, ve kterém se vám s výběrem pánského parfému pokusíme poradit.


Klíčový výběr kategorie

Pánské parfémy, ale i toaletní vody nebo vody po holení určené pro muže se obecně rozdělují do tří základních kategorií:

  • zelené
  • kořeněné
  • citrusové

Jako první byste měli vědět, která kategorie je určená právě pro vás. Mezi zelené vůně patří spíše sladké parfémy, které nemusí vyhovovat každému, a jejich typickým příkladem může být například Marc Jacobs. Naopak kořeněné vůně jsou hodně výrazné, silné a mezi jejich představitele patří známá značka Old Spice. Citrusové parfémy působí svěžím dojmem, jenž je mužům velice příjemný a mezi tímto odvětvím lze narazit například na vůni Armani Acqua di Gio.

Parfém podle vaší osobnosti

Úkolem správně zvoleného parfému je podtrhovat vaši přirozenou vůni a zároveň respektovat vaší osobnost a životní styl – i to může být užitečným vodítkem pro váš výběr. Každému muži vyhovuje něco jiného – zatímco sportovci preferují lehčí a svěží vůně, elegantní muži dávají přednost kořeněným typům a jedinci sledující módní trendy nejvíce vyhledávají sladké parfémy. Různorodý výběr nejen podle kategorie ale i značky naleznete na parfemy-levne.cz, kde si dokáže vybrat každý.

Výběr naslepo

Stále si ohledně výběru parfému nevíte rady? Netušíte, zda dát přednost silným kořeněným vůním nebo se naopak rozhodnout pro svěží a lehké varianty? Pak si svůj parfém zkuste vybrat naslepo a nechte se inspirovat tím, co hledají jiní. Na parfemy-elnino.cz si můžete vybrat takový parfém, který se díky zájmu ostatních stal tím úplně nejvyhledávanějším – toaletní voda Hubo Boss No.6 možná zaujme i vás!